Medlemmers e-post adresser

Årsmøtet ble i år avviklet – for aller første gang uten at en eneste innkalling med årsmøtedokumenter ble sendt pr «vanlig» post.  I år ble innkalling kun sendt ut med e-post og lagt ut nedlastbart her på infosiden. Dette etter at det i våres er gjort en betydelig jobb med å framskaffe manglende e-post-adresser til våre medlemmer.

Er du medlem og ikke fikk årsmøteinnkallingen på e-post? Da har vi enten feil e-postadresse på deg eller vi mangler! Send oss da gjerne den korrekte til saltnesbaat@gmail.com

Er du blant de som har meldt deg inn i foreningen etter nyttår så har vi din e-post, men det har skjedd en»tyrkleif» ved grupperegistreringen av disse nye adressene inne i foreningens e-post-system. Dere fikk derfor beklageligvis ikke innkallingen tilsendt. Takk til vårt nye medlem som gjorde oss oppmerksom på dette før årsmøtet i går!

Dette innlegget ble publisert i Nyheter. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *